Hakkımda

PV6-WKuw Öncelikle blog sayfamı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim. İstanbul Kurumsal Gelişim firmasında 20 yıla yakın bir süredir Proje Yönetimi, MS Project ile Proje Planlama, MS Project Server entegrasyonu gibi konularda eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekteyim.

1997 yılında Anadolu Üniversitesi Endüstri Mühendisliğinden mezun olduktan sonra Proje bazlı çalışma imkanı bulduğum bazı sektörlerde Proje Yönetimi’nin ülkemiz için önemli bir eksik olduğunu görerek 1999 yılında www.projeyonetimi.com web sitesini hayata geçirdik.
O yıllarda henüz başladığımız Proje Yönetimi eğitim ve danışmanlık serüvenimiz bugüne kadar 7-8.000 civarında farklı sektörlerden katılımcılara eğitim vermekle ve bazı firmalarda Proje Yönetimi Metodu geliştirmek şeklinde danışmanlık hizmeti sunmakla geçti.
2008 Kasım ayında bilgi birikimimizi daha düzenli bir biçimde daha geniş kitlelerle paylaşmak amacıyla şu anda gezdiğiniz blog sayfasını açtım. Proje Yönetimi adına merak edilen sorulara cevap bulabileceğiniz bir blog sayfası oluşturmaya çalışıyorum.
Amacım, Teorik bilgiden ziyade sizlere daha uygulamaya yönelik bilgileri aktararak, şirketinizde proje yönetimi adına bir takım gelişmelere katkıda bulunmak.
gokremtekir@projeyonetimi.com
542-416 29 72
twitter/gokremtekir
linkedin/gokremtekir
instagram/gokremtekir
Youtube/gokremtekir